Paczka ekspresowa do Anglii tanio

Ekspresowa paczka/list do Anglii i z
powrotem taniej od konkurencji

Myślisz sobie, że wysłanie paczki do Anglii jest zbyt drogie? Przekonamy Cię, że to może być o wiele tańsze! Podczas wysyłania paczek, dokumenów i innych przesyłek współpracujemy z doświadczonymi spółkami partnerskimi. Możesz być pewny, że docenisz nasze usługi, tylko u nas ceny za przesyłki zaczynają się już od 89 PLN.

Główne zalety naszej oferty:

  • Cena paczek do Anglii bez konkurencji
  • Tani IMPORT przesyłek z Wielkiej Brytanii
  • Szybka dostawa – ekspresowo do następnego dnia roboczego
  • Wygodne odebranie przesyłki pod wskazanym adresem
  • Dbamy o maksymalne bezpieczeństwo transportu

Więcej informacji o usłudze paczkazagranice.pl możesz dowiedzieć się klikając: o usłudze

Kolik stojí dopisy a balíky do země Wielka Brytania?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Wielka Brytania již od 999 999 999 zł

Waga przesyłki Přepravce bez DPH  

Potrzebujesz doręczyć paczkę z Anglii do Polski i chcesz znać cenę? W przypadku wysyłania paczek z Wielkiej Brytanii do Polski wynosi dodatkowa opłata 40% ceny opłat pocztowych przesyłki z Polski. Dla dokładnej kalkulacji trzeba znać masę i wymiary paczki.

Jak długo trwa dostawa przesyłki do Anglii?

Możesz skorzystać z 2 podstawowych możliwości wysłania paczki:

  •   Ekspresowa dostawa - doręczeie w następny dzień roboczy.
  •   Standardowa dostawa - termin dostawy od 2 do 5 dni roboczych.

Termin dostawy może się różnić w zależności od kodu pocztowego adresata. Termin dostawy liczy się od dnia odebrania przesyłki przez kuriera.

Chcesz przed nadaniem przesyłki obliczyć jej koszty? Oblicz je szybko i sprawnie… Oblicz

Ważne informacje dotyczące wysyłania paczek do Anglii, które warto znać!

Pomimo to, że wysłanie paczki z nami nie tylko do Anglii, jest bardzo proste i tanie, warto pamiętać o paru podstawowych regułach dotyczących opakowania przesyłki:

- Ważna jest przede wszystkim dobrze zapakowana przesyłka, najlepiej w kartonowym pudle, na którym nie mogą być inne napisy ani kody kreskowe.

- W adresie odbiorcy przesyłki musi być zawsze podany angielski numer telefonu – nie zapominaj o nim.

Przeczytaj również więcej informacji dotyczących ograniczeń w dostawie towaru.

Jaka jest cena opłat pocztowych do Anglii?

Wszelkie informacje o cenach przesyłek można zdobyć za pomocą kalkulatora opłat pocztowych na naszej stronie internetowej.

Dostawcy zazwyczaj realizują 2 próby o doręczenie przesyłek. Jeżeli ani po raz drugi nie uda się doręczyć paczkę, można ją odebrać na miejscowej filii danego dostawcy. Przedtem ale trzeba się z nim skontaktować.

Pytania, które często pojawiają się podczas wysyłania paczek do Anglii

- Pytanie: Czy możliwe jest wysłanie paczki o masie ok. 1 kg do Anglii za pobraniem?

Odpowiedź: Niestety wysłanie paczki za pobraniem do Anglii nie jest możliwe.

- Pytanie: Naprawdę jest możliwe wysłać do Anglii paczkę o masie 80 kg. Jeżeli podam wymiary i wszystkie potrzebne informacje, by zamówić odebranie, czy cena już jest pełna? Trzeba do ceny doliczyć jeszcze ubezpieczenie lub opłatę za odebranie paczki?

Odpowiedź: Tak, wysłanie takiej paczki do Anglii jest możliwe. Opłata za odebranie przesyłki ponad 25 Kg to 16 PLN. 

- Pytanie: Czy mogę wysłać do Anglii paletę euro o masie 150 Kg i jaka będzie wtedy cena?

Odpowiedź: Tak, to jest możliwe, do obliczenia ceny transportu takiej palety do Anglii potrzebny nam tylko kod pocztowy i wymiary przesyłki.

Opinie naszych klientów ...

Dobry wieczór, w poniedziałek po południu wysyłałam paczkę swojej córce do Anglii i we wtorek wcześnym rankiem była doręczona. Bardzo chciałabym podziękować państwa firmie za wasze usługi, z których następnym razem na pewno znowu skorzystam, dziękuję i pozdrawiam, Renata Pawlirek

Zamówiłam u państwa wysłanie paczki do mojej córki na uczelnię do Barcelony. We wtorek 7.10. oddałam paczkę kurierowi i 10.10. była na miejscu w Hiszpanii. Przez cały czas mogłam ją śledzić online – super. Dziękuję – usługę oceniam bardzo wysoko Martyna Sz.

Paczka do Rosji (Syberia) dotarła w ciągu 3 dni. Całkiem szybko i tanio, naprawdę luksusowo, już nigdy więcej inną usługę! Dziękujemy! :-) - Lilia

Wszystko na 100%. Dziękuję, Tomasz Kowalski