Dla firm

Wysyłaj paczki, palety lub przesyłki ponadgabarytowe za granicę bez zbędnych opłat.

Zarejestruj się i zdobądź
natychmiastowy rabat od 5% na wszystkie zamówienia

Czy regularnie wysyłasz towary lub przesyłki listowe za granicę? Niezależnie od tego, czy jest to przewóz paczek, dokumentów, palet czy przesyłek ponadgabarytowych, niezawodnie dowieziemy przesyłkę we wskazane miejsce i zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze.

Natychmiastowa zniżka 5%

Przewóz towarów dla firm łatwo i bez dodatkowych opłat.

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, przedsiębiorcę lub firmę i regularnie wysyłasz towary lub przesyłki listowe za granicę? Potrzebujesz umówić się na dostawę następnego dnia roboczego? Niezależnie od tego, czy jest to przewóz paczek, dokumentów, palet czy przesyłek ponadgabarytowych, niezawodnie dowieziemy przesyłkę we wskazane miejsce i zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze. Możliwość śledzenia przesyłki to oczywistość.

5% zniżki
na wszystkie przesyłki

Płatność na fakturze
z terminem zapadalności 14 dni

Wygodny odbiór
wysyłka pod dowolny adres

Ubezpieczenie wysyłki
do 5 000 000 CZK

Duża oferta przewoźników.

Zahraniční zásilky vyzvedneme kdekoliv na území ČR. Přepravujeme po celé Evropě i do zemí mimo EU s úsporou až 75 %.
Zajišťujeme export do celého světa díky renomovaným společnostem.

Dla początkujących przedsiębiorców i firm oferujemy proste rozwiązanie logistyczne, z którego będziesz zadowolony. Łatwy transport dostępny dla każdego!

Wraz z dziesiątkami innych firm zaufali nam:

Prosty formularz pozwala szybko, sprawnie i online stworzyć zlecenie wysyłkowe. Przesyłką możesz być Ty lub Twoi klienci w naszym systemie
wygodnie oglądać.

Prosty formularz pozwala szybko, sprawnie i online stworzyć zlecenie wysyłkowe. Ty lub Twoi klienci możecie wygodnie śledzić przesyłkę w naszym systemie.

Dzięki rejestracji natychmiast uzyskasz informacje o swoich zamówieniach oraz dostęp do poszczególnych faktur. Oferujemy stałym klientom korporacyjnym
możliwość płatności fakturą z terminem płatności do 14 dni. Nie płacisz żadnych dodatkowych opłat za zamówienie biznesowe. Cena wysyłki jest bezpłatna
ubezpieczenie przesyłek międzynarodowych do 2.380 CZK, ubezpieczamy dla Państwa przesyłki krajowe bezpłatnie do kwoty 5.000 CZK.

Dzięki rejestracji natychmiast uzyskasz informacje o swoich zamówieniach oraz dostęp do poszczególnych faktur. Stałym Klientom korporacyjnym oferujemy możliwość płatności fakturą z terminem płatności do 14 dni. Nie płacisz żadnych dodatkowych opłat za zamówienie biznesowe. Cena przesyłki zawiera bezpłatne ubezpieczenie przesyłek międzynarodowych do kwoty 2380 CZK, przesyłki krajowe ubezpieczamy bezpłatnie do kwoty 5000 CZK.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę gdziekolwiek pamiętasz

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
Masz pytanie?
Zapytać się!