• Paczka / paleta do 500 kg – Skuteczny i ekonomiczy sposób dostawy przesyłek do 3-5 dni w całej Europie i do 4-7 dni w ostatnich państwach świata.

  • Przesyłka XXL / paleta aż do 10 000 Kg – Sprawny sposób, w jaki można wysłać pojemną przesyłkę o masie nawet do 10 000 Kg.

NADAJ PRZESYŁKE

 

  • Dokumenty Ekspresowe – Doręczenie przesyłki listowej już do następnego dnia roboczego! Opakowanie zawarte jest w cenie opłat pocztowych, bez odpraw celnych.

  • Paczka / paleta Ekspresowa do 10 ton – Ekspresowe doręczenie przesyłki po całym świecie już do następnego dnia roboczego.

NADAJ PRZESYŁKE

Dla kogo jest usługa przeznaczona?

Z usług naszej firmy może korzystać ktokolwiek – firmy, które wysyłają swoje paczki za granicę, sklepy internetowe, instytucje jak również osoby fizyczne. 

Gwarantujemy najtańsze i ekspresowe dostawy Twojej paczki lub listu zagranicę. Zapewniamy EKSPORT I IMPORT przesyłek.

Celem naszej spółki jest zaoferowanie klientom sprawnych usług i najtańszy zposób dostarczenia przesyłek za granicę jak również po terenie Polski. Standardowy czas dostawy przesyłek za granicę nie potrwa w tym przypadku więcej niż 3-7 dni. Ekspresowe przesyłki do większości państw (dokumenty, listy, paczki) jesteśmy zdolni dostarczyć już następnego dnia.

Jesteśmy tu dla Ciebe- Potrzebujesz mieć pewność? Jesteśmy zdolni ubezpieczyć przesyłkę nawet do 100 000 PLN..

Odebranie przesyłki

  • Odebranie przesyłki pod podanym adresem zazwyczaj przebiega jeszcze w dzień nadania przesyłki – najpóźniej w ciągu następnego dnia roboczego po otrzymaniu płatności. 

Po nadaniu przesyłki możesz dokonać płatności kartą poprzez bramkę płatniczą GoPay lub przelewem. Po otrzymaniu płatności za przesyłkę natychmiast zaplanujemy jej odebranie.

Chcesz wysłać dużą ilość paczek?

Jeżeli wysyłasz większą ilość przesyłek, nie musisz wypełniać formularze pojedynczo do każdej paczki.

Oferujemy indywidualne podejście do każdej przesyłki zwłaszcza jeżeli wysyłasz dużą ilość paczek. Skontaktuj się z nami i omów warunki zamówienia. Wybierzemy dla Ciebie rozwiązanie, które pasuje Ci najbardziej.

U nas praca kończy się dopiero jeżeli Ty jesteś zadowolony...

Całym przebiegiem zamówienia, od nadania przesyłki do jej doręczenia,  byłem bardzo miło zaskoczony. Bezkonkurencyjne usługi. Radek Wilczek

W porównaniu z ceną DHL zaoszczędziłam aż 1100 PLN. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam. Gabriela Ptaszek

Miła komunikacja i profesjonalne podejście. Na pewno wszystkim polecam! Jerzy Balcarek

Dzięki, super usługi. W poniedziałek rano przesyłkę odebrano w Warszawie i we wtorek była paczka doręczona klientowi w Słowenii. Cena - szybkość, tylko kciuki w górę. Marek Dolecki