Najtańsze koszty transportu do Arabii Saudyjskiej z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Arabii Saudyjskiej najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Arabii Saudyjskiej.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Arabii Saudyjskiej 
  • darmowa odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki ze wskazanego adresu bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Arabii Saudyjskiej aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Arabii Saudyjskiej, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z Polski

Arabia Saudyjska znajduje się na Półwyspie Arabskim na Bliskim Wschodzie. Klimat w Arabii Saudyjskiej jest zazwyczaj suchy i gorący. W głębi lądu temperatury mogą w ciągu dnia osiągnąć nawet 50°C, nocą bywa chłodniej.  Zamieszkane są przede wszystkim miasta i oazy, reszta kraju to pustynia. Mekka i Medina to dwa najświętsze miasta z punktu widzenia religii islamskiej. Jeżeli chcesz wysłać paczkę do Arabii Saudyjskiej, możesz skorzystać z Paczkazagranicę.pl i zaoszczędzić.

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki do Arabii Saudyjskiej za najniższą cenę!

Jeżeli wysyłasz paczkę do Arabii Saudyjskiej i chodzi o prezent, wartość towaru w przesyłce nie powinien przekraczać kwoty 500 EUR. Biorąc pod uwagę, że Arabia Saudyjska nie jest państwem członkowskim Unii Europejskiej i nie pozwala na swobodny przepływ towarów, przewoźnik musi znać dokładny opis towaru, który ma zostać wysłany. W przypadku przesyłek o wartości handlowej, trzeba z paczką wysłać również dokument, który potwierdza, że towar pochodzi z kraju Unii Europejskiej. Istnieje również kilka poleceń co do opakowiania przesyłki: na opakowaniu paczki na przykład nie można umieszczać obrazek krzyża. Alkohol, tytoń, zabawki i materiały antyislamskie to tylko niektóre z rzeczy, których do Arabii Saudyjskiej nie można wysyłać. Termin doręczenia przesyłki do Arabii Saudyjskiej od jej odebrania to zazwyczaj 2 tygodnie. W ramach monitorowania przesyłki wysyłamy numer śledzenia, za pomocą którego można ruch paczki śledzić online.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Arabii Saudyjskiej ? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Językiem urzędowym w Arabii Saudyjskiej jest arabski i wszystkie teksty są pisane  również standardowymi cyframi arabskimi. Ze względu na to, że angielski, to język używany w kontaktach handlowych, napis na paczce do Arabii Saudyjskiej musi być pisany łacinką. By twoja przesyłka dotarła do właściwego miejsca, upewnij się, że adres odbiorcy jest poprawny. Oprócz adresu odbiorcy, miałby na paczce również widnieć napis: "Kingdom of Saudi Arabia".

 

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Arabii Saudyjskiej nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do metropolii kraju Rijad jak również do innych ulubionych miejscowości, jakimi są:  Mekka, Dzidda, Medina, Dammam, Taif, Abha, Yanbu al Bahr, Hail lub do jakiegokolwiek innego miasta. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.