Paczka ekspresowa do Niemiec
taniej od konkurencji

Myślisz, że wysłanie paczki do Niemiec jest zbyt drogie? Przekonamy Cię, że to nieprawda! Podczas wysyłania paczek, dokumenów i innych przesyłek współpracujemy z doświadczonymi spółkami partnerskimi. Możesz być pewny, że docenisz nasze usługi, tylko u nas ceny za przesyłki zaczynają się już na 59 PLN.

Główne zalety naszej oferty:

  • Cena przesykki do Niemiec bez konkurencji
  • Tani IMPORT przesyłek z Niemiec
  • Szybka dostawa – ekspresowo do następnego dnia roboczego
  • Wygodne odebranie przesyłki pod wskazanym adresem
  • Dbamy o maksymalne bezpieczeństwo transportu

Więcej informacji o usłudze Paczkazagranice.pl możesz dowiedzieć się klikając tutaj: o usłudze

Kolik stojí dopisy a balíky do země Niemcy?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Niemcy již 999 999 999 zł

Waga przesyłki Přepravce bez DPH  
Lorem Ipsum dolor sit amet. Iuraveras magnifice ex auxilium super color est cum. Ripae simul navigat est amet constanter approximavit te. Iuraveras magnifice ex auxilium super color est cum. Ripae simul navigat est amet constanter approximavit te.

Potrzebujesz doręczyć paczkę z Niemiec do Polski i chcesz znać cenę? W przypadku importowania paczek z Niemiec do Polski wynosi dodatkowa opłata 35% ceny opłat pocztowych przesyłki z Polski. Dla dokładnej kalkulacji trzeba znać masę i wymiary paczki.

Jak długo trwa dostawa przesyłki do Niemec

  • Ekspresowa dostawa paczek i dokumentów – doręczeie w następny dzień roboczy.
  • Standardowa dostawa przesyłki do Niemiec może potrwać od 2 do 3 dni roboczych.

Termin dostawy może się różnić w zależności od kodu pocztowego adresata. Termin dostawy liczy się od dnia odebrania przesyłki przez kuriera.

Chcesz znać koszty jeszcze przed wysłaniem przesyłki? Obliczyć je możesz szybko i sprawnie... Oblicz

W jaki sposób wysłać paczkę do Niemiec?

Wystarczy wypełnić formularz na tej stronie internetowej.

Formularz musi zawierać adres nadawcy / odbiorcy jak również i numer kontaktowy.

 - UWAGA! Numer kontaktowy odbiorcy musi być zapisany z numerem kierunkowym Niemiec.

 - Bardzo ważne jest również opakowanie przesyłki – polecamy pudła kartonowe, na których prosimy nie umieszczać starych kodów kreskowych lub adresów.

Przeczytaj również wskazówki dotyczące zawartości przesyłki: towary zakazane 

Dostawca, którego wybrałeś doręczy paczkę lub list pod wzkazany w formularzu adres.

Możliwe jest również odebranie przesyłki na najbliższej filii dostawcy. W takim razie prosimy skontaktować się z nim i uprzedzić go o osobistym odebraniu. 

 

Pytania, które często pojawiają się podczas wysyłania paczek do Niemiec:

Pytanie: Potrzebujemy wysłać do klienta z Niemiec rower, czy jest to możliwe? Czy kurier może zadzwonić do odbiorcy przed doręczeniem paczki?

Odpowiedź: Oczywiście, przesyłka jest możliwa, trzeba tylko rower kompletnie zapakować.Kurier generalnie nie musi dzwonić przed doręczeniem przesyłek, ale zostawimy mu notatkę, żeby skontaktował się z odbiorcą telefonicznie.Koszty przesyłki możesz obliczyć za pomocą kalkulatora na tej stronie.

 

Pytanie: Potrzebujemy wysłać do Niemiec kubek z logiem neszej firmy za pobraniem, czy jest to możliwe?

Odpowiedź: Niestety wysłanie paczki do Niemiec za pobraniem nie jest możliwe.

 

Pytanie: Jakie są koszty za wysłanie listu do Niemiec?

Odpowiedź: Koszty można obliczyć wpisaniem kodu pocztowego miasta w Niemczech do kalkulatora na stronie i kliknięciem w „list ekspresowy“.

 

Pytanie: Ile zapłacimy za ubezpieczenie w wysokości 1000 PLN?

Odpowiedź: Kwota za ubezpieczenie wynosi 2% podanej sumy, w tym wypadku 20 PLN.

Opinie naszych klientów

Dobry wieczór, w poniedziałek po południu wysyłałam paczkę swojej córce do Niemiec i we wtorek wcześnym rankiem była doręczona. Bardzo chciałabym podziękować państwa firmie za wasze usługi, z których następnym razem na pewno znowu skorzystam, dziękuję i pozdrawiam, Renata Pawlirek

Zamówiłam u państwa wysłanie paczki do mojej córki na uczelnię do Barcelony. We wtorek 7.10. oddałam paczkę kurierowi i 10.10. była na miejscu w Hiszpanii. Przez cały czas mogłam ją śledzić online – super. Dziękuję – usługę oceniam bardzo wysoko –  Martyna Sz.

Paczka do Rosji (Syberia) dotarła w ciągu 3 dni. Całkiem szybko i tanio, naprawdę luksusowo, już nigdy więcej inną usługę! Dziękujemy! :) –Lilia

Wszystko na 100%. Dziękuję, Tomasz Kowalski