Najtańsze koszty transportu do Rumunii z DHL, DPD, FedEx, TNT, UPS lub GLS

Ekspresowa przesyłka do Rumunii (i z powrotem) najtaniej z gwarancją terminowej dostawy!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi kurierami 
  • import przesyłek z Rumunii do Polski najtaniej
  • darmowe odebranie paczki pod wskazanym adresem
  • ubezpieczenie przesyłek do Rumunii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach aż do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Rumunii, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez dodatkowych opłat

Korzystając z usługi Paczkazagranicę.pl możesz wysłać przesyłkę do Rumunii nawet o 70% taniej. Oferujemy kompleksowy serwis, niskie ceny i darmowe odebranie paczki ze wskazanego adresu za pośrednictwem kurierów TNT, GLS i UPS. Dzięki Paczkazagranicę.pl jest wysyłanie do Rumunii tak proste, jak nigdy przedtem.

 

Paczkazagranicę.pl jest z tobą!

Paczkazagranicę.pl to usługa, dzięki której transport paczki do Rumunii jest prosty, tani i naprawdę szybki. Porównaj ceny sprawdzonych dostawców i zaoszczędź aż 70% kosztów wysłania przesyłki zamawiając z Paczkazagranicę.pl. W kalkulatorze na naszej stronie podaj masę oraz wymiary przesyłki i wybierz najlepszą opcję dostawy. W kilku prostych krokach nadaj przesyłkę i zapłać kartą przez GOPAY lub przelewem.

 

Bez wychodzenia z domu – oferujemy kompleksowy serwis wraz z ekspresową dostawą do Rumunii nawet już do 1 dnia roboczego!

Nawet w wypadku złej pogody spokojnie nadaj przesyłkę – paczkę odbierzemy u ciebie w domu lub w pracy. I to jeszcze nie jest wszystko – twoją paczkę możesz dodatkowo ubezpieczyć na wypadek uszkodzenia. Nie wiesz, gdzie dokładnie znajduje się twoja paczka? Nie szkodzi, dzięki numeru śledzenia, który zawsze wysyłamy mailowo, znajdziesz ją online szybko i bez problemu. Wyślij przesyłkę ekspresem – odbiorca otrzyma ją w ciągu jednego dnia roboczego  – szybko i bezpiecznie. 

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Rumunii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Wysłanie przesyłki do jakiejkolwiek miejscowości w Rumunii nie sprawia nam problemu. Wysyłaj z nami do stolicy kraju Bukareszt  jak również do innych znanych miast, takich jak: Jasy, Kluz, Timisoara, Craiova, Constanta, Galati, Brasov, Sibiu lub do innych miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zamawiania i wysyłania przesyłek, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie nasi koledzy służą pomocą i są do twojej dyspozycji. Na naszej stronie internetowej również znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.