Najtańsze koszty transportu do Serbii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Serbii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Serbii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Serbii 
  • darmowa odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki ze wskazanego adresu bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Serbii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłek o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Serbii, koszty transportu i reguły odprawy celnej dotyczące przesyłek z Polski

Z Paczkazagranicę.pl wyślemy twoją paczkę do Serbii łatwo, sprawnie i tanio jak nigdy przedtem. Dzięki ścisłej współpracy ze znanymi firmami kurierskimi, jakimi są TNT i UPS, możemy zapewnić nie tylko doskonały serwis, ale również zniżki nawet do 70% kosztów transportu. Proste porównanie cen, szybkie nadanie przesyłki i zaoszczędzenie pieniędzy – to wszystko z Paczkazagranicę.pl. 

 

Firma Paczkazagranicę.pl pomoże ci wysłać paczkę bez problemu i za dobrą cenę.

Dzięki naszej usłudze wysyłania za granicę uzyskasz nie tylko wszystkie dostępne oferty, ale zaraz możesz zamówić tę, która najbardziej ci odpowiada. Skorzystaj z naszego kalkulatora i sprawdź, jakie są opcje wysłania przesyłki, by wybrać tę najlepszą. Wystarczy tylko podać wymiary i masę paczki i nadać przesyłkę z Paczkazagranicę.pl. Twoja przesyłka zostanie kiedykolwiek odebrana u ciebie w domu lub w pracy zupełnie darmowo. Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie.

Czy chcesz wiedzieć, gdzie teraz znajduje się twoja paczka i kiedy będzie doręczona? Za pośrednictwem numeru śledzenia możesz ją sobie kiedykolwiek sprawdzić online.

Pracownicy naszego działu obsługi klienta zawsze służą pomocą i są do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi mailowo lub telefonicznie. Podczas transportu przesyłki do Serbii nie musisz martwić się o odprawę celną – my się tym zajmiemy. Paczkazagranicę.pl załatwi wszystkie potrzebne dokumenty. Płatność za przesyłkę może być zrealizowana kartą online przez GoPay lub przelewem - jak najlepiej ci odpowiada.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Serbii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Gwarantujemy sprawne wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki do Serbii najtaniej!

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Serbii nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do stolicy państwa, którą jest Belgrad, jak również do innych miejscowości, jakimi są na przykład: Novi Sad, Nis, Kragujevac, Subotica, Leskovac, Zrenjanin, Kragujevac, Cacak lub do miast położonych w górach.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wybrać kuriera z naszej oferty i wypełnić formularz zamówieniowy. Do wyboru do koloru!

 

O Serbii 

Republika Serbii znajduje się w środku Półwyspu Bałkańskiego i jej sąsiadami to: Węgry, Rumunia, Bułgaria, Macedonia, Albania, Kosowo, Czarnogóra,Bośnia i Hercegowina i Chorwacja. Serbia zdobyła całkowitą niepodległość w 2006 roku. Serbia liczy ponad 7 milionów mieszkańców. Pomimo to, że w Serbii mieszka na stało mnóstwo różnych narodowości, jedynym językiem urzędowym jest serbski. Dnia 22.12. 2009 roku Serbia przedstawiła oficjalną kandydaturę na państwo członkowskie Unii Europejskiej i od 1.3.2012 roku jest kandydatem.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.