Najtańsze koszty transportu do Słowenii z DHL, DPD, FedEx, TNT, UPS lub GLS

Ekspresowa przesyłka do Słowenii (i z powrotem) najtaniej z gwarancją terminowej dostawy!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi dostawcami 
  • import ze Słowenii do Polski najtaniej
  • odebranie paczki ze wskazanego adresu bez opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Słowenii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Słowenii, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez opłat

Porównaj koszty transportu i wyślij paczki do Słowenii tanio i łatwo jak nigdy przedtem! Dzięki współpracy z międzynarodowymi firmami kurierskimi, jakimi są TNT, UPS czy GLS, zaoszczędzasz nawet 70% wszystkich kosztów. Paczkazagranicę.pl twoja przesyłka dotrze na miejsce bezpiecznie i tak szybko, jak nigdy wcześniej – prosto do twoich drzwi!

 

Dzięki Paczkazagranicę.pl możesz szybko porównać ceny najbardziej znaczących firm kurierskich, zamówić przesyłkę, opłacić koszty transportu w kilku prostych krokach i uzyskać zniżkę nawet 70%. Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie przesyłki na wypadek uszkodzenia. Płacić można wygodnie z domu przez GoPay lub przelewem.

 

Skorzystaj również z innych zalet naszej usługi Paczkazagranice.pl: darmowe odebranie paczki do Słowenii ze wskazanego adresu i śledzenie przesyłki online.  Bardzo chętnie również odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące zamawiania i wysyłania przesyłek. Koledzy z działu obsługi klienta są zawsze do twojej dyspozycji. Upewnij się, że twoja paczka jest dobrze i prawidłowo zapakowana i że nie wysyłasz towaru wyłączonego z ekspotru. My już zajmiemy się resztą!

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Słowenii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Słowenii nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do stolicy kraju, którą jest Ljubljana, jak również do innych miast: Maribor, Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, Piran lub do miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

O Słowenii:

Słowenia to kraj europejski, którego sąsiadami są Austria, Chorwacja, Węgry i Włochy. Stolica Ljubljana liczy około 300 000 mieszkańców. Oprócz języka urzędowego, którym jest słoweński, można w Słowenii rozmawiać również  po włosku, niemiecku i węgiersku.

Ze względu na szybki rozmach gospodarki w tym kraju, mogła Słowenia dołączyć do Unii Europejskiej już w 2004 roku. Od 2007 roku oficjalną walutą jest euro. Na południowym zachodzie ma Słowenia 50km szeroki dostęp do Morza Śródziemnego. Klimat Słowenii jesz umiarkowany i wilgotny. Najwyższą górą Słowenii to Triglav (2864 m), którego wizerunek jest również w znaku państwowym. Ponad połowa terytorium Słowenii jest zalesiona.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.