Najtańsze koszty transportu do Szwajcarii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Szwajcarii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Szwajcarii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Szwajcarii 
  • darmowa odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki ze wskazanego adresu bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Szwajcarii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłek o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Szwajcarii, koszty transportu i reguły odprawy celnej dotyczące przesyłek z Polski

Pytanie, w jakim języku ma być napisany adres na paczce i też jakie są reguły do wysłania paczki poza UE, zdecydowanie jest na miejscu.  Na takie pytanie chętnie odpowie ci Paczkazagranicę.pl. Dzięki naszym partnerom, którymi są TNT i UPS, zostanie  twoja paczka doręczona na miejsce jak najszybciej. Zniżka nawet 70% kosztów przesyłki i darmowe odebranie paczki ze wskazanego adresu – to naprawdę bezkonkurencyjna oferta!

 

Przed wysłaniem paczki:

Adres odbiorcy może być napisany po angielsku, niemiecku, czy francuzku. Przed wysłaniem paczki upewnij się, że zapoznałeś się z listą towarów wyłączonych z eksportu i porównaj je z zawartością paczki. W ten sposób można uniknąć zbytecznemu zatrzymaniu przesyłki przez urząd celny. 

 

Paczki o dużych wymiarach? Nie ma problemu!

Nie chcesz sam przewozić nieforemnego towaru, takiego jak narty itp.? Zapakuj towar zgodnie z poleceniami na naszej stronie, podaj wymiary przesyłki do kalkulatora i kliknij w „Oblicz“. Natychmiast pokażą się wszystkie dostępne opcje wysłania twojej paczki do Szwajcarii. Wybierz sobie najdogodniejszą ofertę i w domu spokojnie zaczekaj na kuriera.

Z Paczkazagranicę.pl wysyłasz przesyłki do Szwajcarii tak szybko i bez problemu, jak nigdy przedtem. Obawiasz się odprawy celnej? Po nadaniu przesyłki otrzymasz od nas wszystkie ważne  informacje oraz potrzebne dokumenty. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta, który chętnie ci pomoże.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Szwajcarii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki do Szwajcarii najtaniej!

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Szwajcarii nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do Bernu  - metropolii państwa, jak również do innych ulubionych miejsc, takich jak: Zurych, Geneva, Bazylea, Lausanne, Winterthur, Lucern, Lugano, Davos, Locarno  lub do miast w górach.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wybrać kuriera z naszej oferty i wypełnić formularz zamówieniowy. Do wyboru do koloru!

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.