Najtańsze koszty transportu do Tajlandii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Tajlandii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Tajlandii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Tajlandii 
  • darmowa odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki ze wskazanego adresu bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Tajlandii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłek o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Tajlandii, koszty transportu i reguły odprawy celnej dotyczące przesyłek z Polski

Ulubione miejsce do spędzania wakacji, ale trudno dostępne dla przesyłek? – to już przeszłość! Pomożemy ci bezpiecznie doręczyć przesyłkę do Tajlandii i zaoferujemy najlepszą cenę, dlatego że z Paczkazagranicę.pl wysyłasz przesyłki tak tanio, jak nigdy przedtem. Ze sprawdzonymi partnerami, jakimi są TNT i UPS wysyłamy przesyłki szybko i sprawnie. Odebranie paczki u ciebie w domu lub w biurze jest darmowe. Wysyłaj z nami do Tajlandii małe i nawet duże paczki i zaoszczędź aż 70%wszystkich kosztów.

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresowe doręczenie przesyłki do Tajlandii najtaniej!

Chcesz zrobić zdjęcia czarujących świątyń i potrzebujesz wysłać aparat do Tajlandii? Uważnie przeczytaj wskazówki dotyczące dobrego pakowania, by twoja przesyłka była chroniona i przygotowana na drogę. Po wpisaniu wagi i wymiarów przesyłki do naszego kalkulatora wystarczy kliknąć w „oblicz“ a następnie wybrać odpowiedniego kuriera. Dokumenty dla odprawy celnej wyślemy ci zaraz po zamówieniu i opłaceniu przesyłki. Ty nie musisz, się już niczym martwić. Jeżeli szukasz bezpiecznego i taniego doręczenia twoich przesyłek, Paczkazagranicę.pl jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Tajlandii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Tajlandii nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do metropolii państwa, którą jest Bangkok, jak również do innych popularnych miejscowości tego kraju, jakimi są: Nonthaburi, Samut Prakan, Udon Thani, Conburi, Čiang Mai, Nakhon Ratcasima, Pak Kret, Hat Jai lub do jakiegokolwiek innego miasta. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wybrać kuriera z naszej oferty i wypełnić formularz zamówieniowy. Do wyboru do koloru!

 

O Tajlandii

Temperatura w Tajlandii to nawet ponad 40°C, dlatego uważaj, by nie wysyłać towaru, który pod wpływem tak wysokiej temperatury może ulec uszkodzeniu. Pamiętaj o dokładnym  rozpisaniu zawartości przesyłki w formularzu zamówieniowym. Jeżeli coś z tego będzie wyłączone z eksportu, nasi koledzy z Paczkazagranicę.pl skontaktują się z tobą i poinformują cię o wszystkim. Oprócz towarów, których wysyłanie zdecydowanie jest zabronione (narkotyki, broń itp.), nie można wysłać nawet roślin. Jeżeli nie jesteś pewny i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z działem obsługi klienta, który zawsze służy pomocą.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.