Najtańsze koszty transportu do Ukrainy z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Ukrainy najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Ukrainy.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłek do Ukrainy 
  • darmowa odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki ze wskazanego adresu bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Ukrainy aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłek o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Ukrainy, koszty transportu i reguły odprawy celnej dotyczące przesyłek z Polski

Chcesz wysłać paczkę do Ukrainy? Nadaj przesyłkę z Paczkazagranicę.pl! Zaoszczędź z nami korzystając z najlepszej oferty sprawdzonych dostawców. Naszymi partnerami to TNT i UPS – nawet ty możesz uzyskać zniżkę w wysokości aż 70% wszystkich kosztów transportu.

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresowe doręczenie przesyłki do Ukrainy najtaniej!

Paczkazagranicę.pl oferuje bardzo dobre rozwiązanie dla wysyłania paczek do Ukrainy. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, takimi jak TNT i UPS, dzięki którym wysyłanie jest bezproblemowe i szybkie.

Koszty przesyłki można kiedykolwiek sprawdzić przy pomocy naszego kalkulatora opłat. Wystarczy tylko podać masę paczki i jej wymiary. Następnie możesz wybrać sobie odpowiedniego kuriera. Porównaj ceny i wybierz najlepszą opcję – z Paczkazagranicę.pl!

 

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości na Ukrainie nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do stolicy państwa, którą jest Kijów, jak również do innych miejsc: Charków, Dniepr, Odessa, Donieck, Zaporoże, Lwów, Krzywy Róg, Mikołajów lub do miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wybrać kuriera z naszej oferty i wypełnić formularz zamówieniowy. Do wyboru do koloru!

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Ukrainy? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Darmowe odebranie przesyłek u ciebie w domu lub w biurze.

Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie przesyłek na wypadek zaginięcia lub ich uszkodzenia. Drogę twojej paczki do Ukrainy możesz śledzić online dzięki numeru śledzenia, który wysyłamy mailowo zawsze przed odebraniem przesyłki. W wypadku pytań lub wątpliwości możesz telefonicznie lub mailowo skontaktować się z naszym działem obsługi klienta - jesteśmy do twojej dyspozycji.

Przesyłki do Ukrainy przechodzą przez odprawę celną. Potrzebne dokumenty wysyłamy do ciebie mailowo.

Płacić można kartą online poprzez GOPAY lub przelewem.

 

Ukraina

Ukraina to jedno z największych państw Europy Wschodniej, którą zamieszkuje ponad 45 milionów mieszkańców. Państwo graniczy z Rosją, Białorusią, Polską, Słowacją, Węgrami i Mołdawią. Pomimo tego, że Ukraina narazie nie jest państwem członkowskim Unii Europejskiej, w wielu organizacjach międzynarodowych pełni ważną rolę. Do tych organizacji zaliczamy: OSCE, UNESCO, WHO, WTO a Rada Europy. Ukraina usiłuje nie tylko o członkowstwo w NATO, ale również o ściślejszą współpracę z UE. Stolicą Ukrainy jest Kijów. Językiem urzędowym jest ukraiński, ale na południu mówi się również często po rosyjsku.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.