Najtańsze koszty transportu do Wietnamu z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Wietnamu najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Wietnamu.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Wietnamu 
  • darmowa odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki ze wskazanego adresu bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Wietnamu aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłek o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Wietnamu, koszty transportu i reguły odprawy celnej dotyczące przesyłek z Polski

W Wietnamie klimat subtropikalny trwa przez cały rok i temperatura nawet zimą wynosi od 28 ° C do 30 ° C. W Wietnamie są tylko 3 pory roku, które charakteryzują się głównie okresami opadów i upalnych letnich dni. Jeśli chcesz wysłać paczkę do Wietnamu, pamiętaj, że narażasz ją na ekstremalne warunki klimatyczne. Możesz jednak ufać naszym dostawcom UPS i TNT.Oferujemy transport przesyłki za bardzo rozsądną cenę ze zniżką nawet do 70%. Wysyłanie paczek jeszcze nigdy nie było takie proste i tanie!

 

Dokumenty i paczka do Wietnamu

Czy chcesz wysłać dokumenty do Wietnamu? W takim wypadku wybierz opcję „List ekspresowy“. Przesyłkę wysyłamy wtedy jako „dokumenty bez wartości handlowej“ i nie przechodzą one przez odprawe celną. W innych wypadkach wybierz „przesyłka zwykła“.  Zapoznaj się  również ze wskazówkami dotyczącymi prawidłowego pakowania przesyłek.

Aby upewnić się, że przesyłka dotrze do Wietnamu, należy pamiętać o następującym: zapakuj przesyłkę, aby była odporna na deszcz (okres opadów w Wietnamie trwa od czerwca do października), zwróć także uwagę na właściwy adres. Około 40% ludności wietnamskiej ma nazwisko "Nguyen". Z tego powodu pamiętaj o poprawnym adresie przesyłki. Jeśli nie ma pełnego imienia i nazwiska odbiorcy, twoja przesyłka może dotrzeć do kogoś innego.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Wietnamu? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Wietnamie nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do stolicy państwa, którą jest Hanoj jak również do innych miejsc tego kraju: Ho Chi Minh City, Da Nang, Hai Phong, Bien Hoa, Hue, Nha Trang, Can Tho, Rach Gia lub do miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wybrać kuriera z naszej oferty i wypełnić formularz zamówieniowy. Do wyboru do koloru!

 

Czy masz pytania? Skontaktuj się z nami!

W wypadku pytań lub wątpliwości skontaktuj się z działem obslugi klienta, gdzie naší pracownicy chętnie służą pomocą i zaopiekują się twoimi przesyłkami.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.