Najtańsze koszty transportu do Maltę z DHL, DPD, FedEx, TNT, UPS lub GLS

Ekspresowa przesyłka do Maltę (i z powrotem) najtaniej z gwarancją terminowej dostawy!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi kurierami 
  • import z Malty do Polski najtaniej 
  • odebranie paczki bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek na Maltę aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę na Maltę, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez opłat

Paczkazagranicę.pl ułatwi ci wysyłanie na Maltę! Wybierz najlepszą ofertę UPS lub TNT a twoja paczka zostanie odebrana tuż przy twoich drzwiach. Wyślij paczkę na Maltę z Paczkazagranicę.pl i zaoszczędź aż 70%!

 

Z Paczkazagranicę.pl możesz wysyłać paczki na Maltę taniej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Uzyskaj ofertę firm kurierskich UPS lub TNT i zaoszczędź aż 70%

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki na Maltę najtaniej!

Wystarczy wpisać wagę, wymiary i adres odbioru/doręczenia twojej przesyłki na Maltę do kalkulatora na naszej stronie i kliknąć w „Oblicz“. Następnie  zamów przesyłkę i zapłać kartą przez GoPay lub przelewem.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki na Maltę? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Z Paczkazagranicę.pl można dodatkowo wykupić ubezpieczenie przesyłki. Odebranie paczki u ciebie w domu lub w biurze jest darmowe. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wysyłania na Maltę lub innych wysyłek, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi koledzy z działu obsługi klienta chętnie ci pomogą i odpowią na wszystkie twoje pytania. Paczkę również można śledzić online przez cały czas jej drogi do adresata. Przed wysłaniem paczki zwróć jeszcze uwagę na nasze wskazówki dotyczące prawidłowego pakowania wysyłki.

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości na Malcie nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do stolicy Malty, którą jest Valletta i do innych popularnych miejscowości tego kraju - Mdina, Sliema, Victoria, Mosta, Vittoriosa, St Julian's, St. Paul's Bay, Marsaxlokk. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

Malta:

Malta to małe państwo wyspiarskie na Morzu Śródziemnym, składające się z wysp Malty, Gozo, Comino i kilku innych, które nie są zamieszkane. Malta liczy około 413 tysięcy mieszkańców i od 2004 roku jest członkiem Unii Europejskiej. Stolicą państwa jest Valetta. Mieszkańcy Malty mówią po maltańsku i angielsku. Główną religią na Malcie to katolicyzm. Malta charakteryzuje się surowym i skalistym wybrzeżem.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.