Wysyłanie przesyłek do Islandii, CŁO i inne użyteczne informacje

Ekspresowa dostawa do następnego dnia. Chcesz wysłać paczkę z lub do Islandii z Polski? Gwarancja najlepszej ceny!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Islandii 
  • bezpłatna odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Islandii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Islandii, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z Polski

Na chłodną Islandię też wysyłamy

Ponad 11% powierzchni Islandii pokrywa lód. Ten kraj oferuje wiele przepięknych widoków, ale teren jest słabo zaludniony i nie jest łatwo dostępny. Jeżeli obawiasz się, że przesyłka nie dotrze do miejsca docelowego, możemy zapewnić cię, że współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami UPS i TNT. Twoja paczka będzie w najlepszych rękach. Teraz możesz wysyłać paczki do Islandii za rozsądną cenę z Paczkazagranicę.pl.

 

Ciekawostki

Zwłaszcza w przypadku wysyłania przesyłek do Islandii należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. W Islandii dziecko otrzymuje nazwisko ojca z przyrostkiem -dóttir (córka) lub -son (syn) zamiast zwykłego nazwiska. Upewnij się, że nazwa na twojej przesyłce podana jest poprawnie, by nie doszło do pomyłki i nie doręczono paczki komuś innemu. Islandia ma około 320 000 mieszkańców, z czego ponad 93% mieszka w miastach.

 

Wybierz możliwość transportu przesyłki, która najbardziej ci odpowiada, oferujemy nawet ekspresową dostawę!

Przed zapakowaniem przesyłki upewnij się, że nie wysyłasz żadnych niedozwolonych rzeczy, takich jak np. leki lub rośliny! Jeśli nie jesteś pewien, przeczytaj wszystkie informacje na stronie Paczkazagranicę.pl, by paczka mogła być doręczona jak najszybciej. Następnie możesz wpisać wymiary paczki do naszego kalkulatora. Natychmiast pojawią się wszystkie opcje wysyłki, z których można sobie wybrać. Po zamówieniu przesyłki paczka zostanie odebrana z adresu, który podałeś w zamówieniu. Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące wysyłki, skontaktuj się z pracownikami obsługi klienta.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Islandii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości na Islandii nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do stolicy państwa Reykjavik jak również do innych miast tego kraju jakimi są na przykład Kópavogur, Akureyri, Keflavik, Akranes, Selfoss, Vestmannaeyjar, Hafnarfjörður itp.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę. Do wyboru do koloru!

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.