Najtańsze koszty transportu do Japonii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Japonii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Japonii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Japonii 
  • bezpłatna odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Japonii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Japonii, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z Polski

Na pewno się już zastanawiałeś, jak wysłać tanią paczkę do Japonii. Dzięki Paczkazagranicę.pl przesyłka do Japonii jest tania jak nigdy przedtem! Z nami możesz korzystać z oferty międzynarodowych dostawców TNT i UPS. Zamówienie najlepszej możliwości transportu z Paczkazagranicę.pl jest łatwe.

 

Wysłanie paczki do Japonii nie sprawia nam żadnego problemu

Paczkazagranicę.pl to innowacyjna platforma, która pozwala szybko i łatwo znaleźć najtańszą ofertę. Oferuje również niezbędne informacje dotyczące transportu paczki do Japonii.
Podaj wymiary i wagę do kalulatora na naszej stronie i wybierz najlepszą opcję przesyłki. Płacić można przelewem lub kartą poprzez bramkę płatności GoPay.

 

Zamów przesyłkę z Paczkazagranicę.pl!

Bez drogi na pocztę – oferujemy odebranie paczki ze wskazanego adresu bez dodatkowej opłaty. Po prostu wybierz miejsce i datę, a my zajmiemy się wszystkim innym. Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie przesyłki.

Jeżeli chodzi o państwa znajdujące się poza terenami UE, potrzebujesz dokumentacji do odprawy celnej. Ta również zostanie przygotowana przez Paczkazagranicę.pl. Ty tylko przekażesz podpisane dokumenty kurierowi wraz z pzesyłką. Zaufaj nam i twoja paczka do Japonii będzie w najlepszych rękach.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Japonii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Japonii nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do stolicy Tokio jak również do innych miast tego kraju jakimi są Jokohama, Osaka, Kjoto, Kawasaki, Sapporo, Hiroshima, Nara, Nagasaki, lub do miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę. Do wyboru do koloru!

 

Ekspresowe doręczenie do Japonii? Śmiało zapytaj!

Dział obslugi klienta chętnie służy pomocą i jest do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przed wysłaniem przesyłki przeczytaj jeszcze wskazówki dotyczące prawidłowego zapakowania paczek. Przesyłkę można również śledzić online przez cały czas jej podróży.  Sprawdź, czy twoja paczka już dotarła do celu.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.