Wysyłanie przesyłek do Luksemburga i przydatne informacje

Ekspresowa dostawa do 24 godzin. Chcesz wysłać paczkę z lub do Luksemburga z Polski? Gwarancja najlepszej ceny!

  • import z Luksemburga do Polski najtaniej 
  • odebranie paczki bez opłaty 
  • import z Luksemburga najtaniej
  • ubezpieczenie przesyłek do Luksemburga  aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Luksemburga, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez opłat

Wysyłanie przesyłek do Luksemburga jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki polityce integracji europejskiej i związanym z tym usunięciem barier handlowych. Osoby i firmy w Polsce  mogą teraz wysyłać swoje przesyłki bez wypełniania skomplikowanych dokumentów eksportowych i oszczędzać cenny czas. Aby wysłać paczkę do kraju, który znajduje się w UE, wystarczy podać parametry paczki do naszego kalkulatora wysyłkowego, wybrać usługę i zaoszczędzić nawet 70%. 

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysyłanie przesyłek i ekspresową dostawę do Luksemburga najtaniej!

Zamówieniem przesyłki za pośrednictwem Paczkazagranicę.pl możesz szybko i łatwo porównać ceny znanych dostawców takich jak UPS, TNT i GLS i wysłać swoją paczkę do Luksemburga nawet o 70% taniej. Skorzystaj z naszych usług i zamawiaj przesyłki do Luksemburga z Paczkazagranicę.pl!

Znajdź najlepszą ofertę szybko i łatwo za pomocą naszego kalkulatora - po prostu wpisz wagę i wymiary paczki do Luksemburga i wybierz opcję "Oblicz". Zamów i płać bezpiecznie online za pomocą karty kredytowej, GoPay lub przelewem bankowym. Nasi kurierzy odbiorą paczkę do Luksemburga bezpośrednio pod twoim adresem. Dla pewności można dodatkowo wykupić również ubezpieczenie przesyłek. Po zamówieniu przesyłki wysyłamy mailowo numer śledzenia paczki, żebyś mógł otrzymywać aktualne informacje o tym, gdzie się aktualnie znajduje. W przypadku pytań,nasi koledzy z działu obsługi klienta są do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi mailowo lub telefonicznie.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Luksemburga? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Wyślij swoją paczkę do Luksemburga z Paczkazagranicę.pl i zaoszczędź koszty wysyłki jak nigdy przedtem!

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Luksemburgu nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do stolicy państwa, którą jest Luksemburg, jak również do innych miast tego kraju, jakimi są Esch-sur-Alzette, Differdingen, Dudelange, Ettelbrück, Diekirch, Wiltz, Rümelingen, Echternach itp. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

Luksemburg

Oprócz Belgii i Holandii Luksemburg jest jednym z trzech krajów Beneluksu. Luksemburg ma wspólną granicę z Belgią, Francją i Niemcami i w 1957 roku był jednym z założycieli Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, dzisiejszej UE. Luksemburg, o powierzchni zaledwie 2586 km², jest jednym z najmniejszych państw terytorialnych na świecie. Ponad 500 000 ludzi mieszka w Luksemburgu. Ze względu na doskonały rozwój gospodarczy, Luksemburg w ostatnich dziesięcioleciach przyciągnął wielu imigrantów, umożliwiając silny i trwały wzrost liczby ludności. Oprócz luksemburskiego  języka są kolejnymi językami urzędowymi również niemiecki i francuski.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.