Najtańsze koszty transportu do Nigerii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Nigerii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Nigerii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Nigerii 
  • bezpłatna odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki z adresu bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Nigerii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Nigerii, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z Polski

Szukasz taniego i niezawodnego kuriera do wysyłania przesyłek do Nigerii? Paczkazagranicę.pl to dobry wybór. Z nami uzyskasz dobre ceny, darmowe odebranie przesyłki u ciebie w domu i zniżkę w wysokości nawet 70% kosztów transportu. Zaoszczędź i wysyłaj z Paczkazagranicę.pl.

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie paczki najtaniej i ekspresowe doręczenie!

Z Paczkazagranicę.pl. wysyłaj paczki do Nigerii tanio, szybko i bezpiecznie jak nigdy dotąd! Porównaj ceny i znajdź najlepszych kurierów jakimi są TNT i UPS. Zaoszczędź  z nami aż 70% kosztów przesyłki. Paczkazagranicę.pl oferuje również ubezpieczenie twojej przesyłki i darmowe odebranie paczki z twojego adresu lub biura. Dodatkowo pomożemy ci z procesem odprawy celnej.

Wystarczy tylko podać wymiary, masę i miejsce doręczenia przesyłki do kalkulatora na naszej stronie i kliknąć w „Oblicz“. System natychmiast obliczy koszty przesyłki do Nigerii i pokaże ci wszystkie dostępne możliwości wysyłki. Potem już tylko spokojnie wykonasz płatność kartą przez GoPay lub przelewem.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z pracownikami działu obsługi klienta, którzy chętnie ci pomogą. Napisz lub zadzwoń do nich - są do twojej dyspozycji. Po wysłaniu paczki do Nigerii można ją śledzić przy pomocy numeru śledzenia, który otrzymasz od nas mailowo. Polecamy również zapoznać się ze wskazówkami co do prawidłowego opakowania przesyłek na stronie Paczkazagranicę.pl. Oblicz sobie koszty, wyślij paczkę i zaoszczędź – z  Paczkazagranicę.pl!

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Nigerii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Nigerii nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do metropolii Abuja i również do innych ulubionych miejscowości tego kraju, jakimi są Lagos, Kano, Ibadan, Kaduna, Port Harcourt, Maiduguri, Benin City, Zaria, Aba lub do jakiegokolwiek innego miasta. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego kuriera z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

O Nigerii

Nigeria jest krajem położonym we wschodniej części Afryki Zachodniej na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Jej sąsiadami to: Kamerun, Czad, Niger i Benin. Nigeria liczy ponad 170 milionów mieszkańców i jest najbardziej zaludnionym państwem w Afryce i jednym z najbardziej zaludnionych krajów na świecie. Mieszkańcy Nigerii należą do różnych grup etnicznych. W Nigerii istnieje ponad 500 różnych języków i dialektów, ale językiem urzędowym jest angielski. Większość Nigeryjczyków wyznaje islam lub chrześcijaństwo.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.