Najtańsze koszty transportu do Norwegii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Norwegii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Norwegii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Norwegii 
  • koszty odprawy celnej wysyłek do krajów poza UE w cenie 
  • odebranie paczki ze wskazanego adresu bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Norwegii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłek o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Norwegii, koszty transportu i reguły odprawy celnej dotyczące przesyłek z Polski

W przypadku wysłania paczki do Norwegii oferujemy tylko usługi rzetelnych firm kurierskich, jakimi są UPS i TNT. Dzięki współpracy z Paczkazagranicę.pl zaoszczędisz nawet 70% kosztów transportu w porównaniu z innymi dostawcami. Porównaj serwis i ceny: do kalkulatora na naszej stronie podaj wymiary i wagę przesyłki, którą chcesz wysłać do Norwegii i wybierz sobie ofertę, która najbardziej ci pasuje. Nawet ekspresowe doręczenie przesyłki nie sprawia Paczkazagranicę.pl  problemu.

 

Przesyłkę odbierzemy u ciebie w domu

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresowe doręczenie przesyłki do Norwegii najtaniej!

Jeżeli chcesz wysłać przesyłkę do Norwegii i nie lubisz kolejek na poczcie, wyślij z nami! Przesyłka zostanie odebrana z jakiegokolwiek adresu. Dla pewnosći możesz zapoznać się ze wskazówkami dotyczącymi prawidłowego pakowania przesyłek. W ten sposób twoja przesyłka dotrze do Norwegii bez usterek. Oferujemy również możliwość wykupienia ubezpieczenia przesyłki. Po odebraniu paczki automatycznie otrzymujesz numer śledzenia – w ten sposób zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się twoja przesyłka.

 

Masz dodatkowe pytania?

W przypadku pytań dotyczących ekspresowej lub standardowej dostawy przesyłek do Norwegii, skontaktuj się z nami. Przeczytaj cenne rady na naszej stronie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, gdzie nasi pracownicy służą pomocą. Możliwość kontaktu mailem lub telefonicznie jest tu dla ciebie zawsze darmowo. Do wysłania przesyłki do Norwegii wystarczy tylko wypełnić formularz na stronie Paczkazagranicę.pl, zapłacić kartą lub przelewem i zaczekać na kuriera. Tak prosty i tani jest teraz międzynarodowy transport przesyłek!

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Norwegii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Norwegii nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do stolicy państwa, którą jest Oslo, jak również do innych popularnych miejscowości tego kraju, jakimi są: Bergen, Stavanger, Trondheim, Drammen, Kristiansand, Skien, Tromso, Moss, lub do różnych miejscowości w górach.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wybrać kuriera z naszej oferty i wypełnić formularz zamówieniowy. Do wyboru do koloru!

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.