Najtańsze koszty transportu do Nowej Zelandii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Nowej Zelandii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Nowej Zelandii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Nowej Zelandii 
  • błyskawiczne doręczenie – ekspres w ciągu jednego dnia 
  • odebranie paczki pod twoim adresem bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Nowej Zelandii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

Transport przesyłki do Nowej Zelandii, cena i reguły odprawy celnej

Dla nieskomplikowanej i superszybkiej dostawy do Nowej Zelandii jesteśmy idealnym partnerem. Oferujemy kompleksowy serwis i korzystne ceny. Wyślij paczkę za pośrednictwem sprawdzonych międzynarodowych firm kurierskich UPS i TNT. Dla obliczenia kosztów przesyłki możesz skorzystać z kalkulatora na naszej stronie. Odbiór przesyłki odbywa się pod twoim adresem i bez kolejnych opłat. Dodatkowo można również wykupić ubezpieczenie.  Skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś!  

 

Dzięki ścisłej współpracy z rzetelnymi firmami, jakimi są TNT i UPS możemy zaoferować bezproblemowy i szybki transport przesyłki do Nowej Zelandii nawet o 70% taniej w porównaniu z innymi firmami kurierskimi.

 

Dla uzyskania ceny wystarczy wpisać wagę oraz wymiary przesyłki do kalkulatora na stronie Paczkazagranicę.pl i wybrać kuriera i serwis, który najbardziej ci pasuje. Po nadaniu przesyłki płacisz kartą przez GoPay lub przelewem - szybko i wygodnie.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Nowej Zelandii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Sami odbierzemy przesyłkę

Dla nadania przesyłki do Nowej Zelandii nie musisz odwiedzać pocztę. Paczkę odbierzemy pod wskazanym adresem u ciebie w domu lub w biurze. To wszystko jak najszybciej. Przygotujemy dla ciebie nawet dokumenty potrzebne do odprawy celnej twojej przesyłki. Dla bezpiecznego transportu jest niezbędne zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi pakowania przesyłek, które znajdziesz również na stronie Paczkazagranicę.pl.

 

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości Nowej Zelandii nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do metropolii Wellington jak również do innych popularnych miast, jakimi są Auckland, Christchurch, North Shore, Waitakere, Hamilton, Dunedin, Tauranga, Napier, lub do miejscowości nad morzem.

Teraz to już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

Nowa Zelandia

Wyspa Nowa Zelandia  to państwo wyspiarskie położone na południowo-zachodnim Pacyfiku. Jest często nazywana "zieloną wyspą" i jest również interesująca ze względu na swoją naturę. Na Nowej Zelandii istnieje ponad 2000 gatunków roślin i zwierząt. Zelandia składa się z dwóch głównych wysp, Południowej i Północnej, ze stolicą Wellington na jej południowym krańcu.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.