Najtańsze koszty transportu do Portugalii z DHL, DPD, FedEx, TNT, UPS lub GLS

Ekspresowa przesyłka do Portugalii (i z powrotem) najtaniej z gwarancją terminowej dostawy!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi kurierami 
  • import przesyłek z Portugalii do Polski najtaniej 
  • darmowe odebranie paczki pod wskazanym adresem
  • ubezpieczenie przesyłek do Portugalii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach aż do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Portugalii, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez dodatkowych opłat

Chcesz wysyłać swoje paczki aż o 70% taniej niż przedtem? Dla Paczkazagranicę.pl to żaden problem! Z nami znajdziesz najlepszy serwis doręczenia przesyłki, który możesz zamówić łatwo i szybko. Chodzi o usługi kurierskie sprawdzonych firm GLS, TNT oraz UPS, które odbiorą twoją przesyłkę u ciebie w domu, wyślą do Portugalii i bez usterki doręczą adresatowi. 

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki do Portugalii najtaniej!

Wysyłanie przesyłek nie było nigdy łatwiejsze!

Firma Paczkazagranicę.pl oferuje kompleksowy serwis wysyłania przesyłek i doręczy twoją paczkę do Portugalii bez kłopotów. Dzięki naszej stronie internetowej możesz porównywać ceny najlepszych firm kurierskich i online zamówić usługę, która najbardziej ci odpowiada w kilku prostych krokach. Wystarczy tylko podać wagę przesyłki oraz jej wymiary do kalkulatora i kliknąć w „Oblicz“. W ten sposób natychmiast otrzymasz ofertę transportu. Po opłaceniu przesyłki (GoPay lub przelewem) możesz już tylko spokojnie czekać na kuriera, który ją odbierze.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Portugalii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłkę odbierzemy u ciebie w domu

Przesłanie paczki do jakiejkolwiek miejscowości w Portugalii nie sprawia nam problemu. Przesyłkę możemy wysłać do portugalskiej metropolii, którą jest Lizbona, jak również do innych miejsc tego kraju, którymi są na przykład Porto​, Coimbra, Braga, Sintra, Évora, Faro, Funchal, Fátima lub do miejscowości nad morzem.

Od tej chwili już nie musisz nosić paczkę na pocztę. Kurierzy przyjadą po nią do twojej pracy lub do domu. Dodatkowo można wykupić ubezpeczenie. W przypadku pytań, dotyczących nadania przesyłki i wysyłania z Paczkazagranicę.pl, jesteśmy do twojej dyspozycji. Mailowo lub telefonicznie zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Oczywiście bez żadnej dodatkowej opłaty. Na naszej stronie znajdziesz również użyteczne rady co do zapakowania twojej paczki. Jeżeli chcesz przetransportować przesyłkę nawet o dużych wymiarach, skontaktuj się z działem obsługi klienta i my zajmiemy się wszystkim. Przekonaj się o serwisie Paczkazagranicę.pl i skorzystaj z naszej oferty!

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.