Wysyłanie przesyłek na Cypr, CŁO i inne użyteczne informacje

Chcesz wysłać paczkę na Cypr z Polski? Ekspresowa dostawa do następnego dnia. Gwarancja najlepszej ceny!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki na Cypr 
  • bezpłatna odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek na Cypr aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę na Cypr, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z Polski

Wyślij swoje paczki na Cypr! Z Paczkazagranicę.pl to łatwe i szybkie, jak nigdy dotąd. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami TNT i UPS, możesz bezpiecznie wysłać przesyłkę i zaoszczędzić aż 70%. Dodatkowo, odbierzemy paczkę u ciebie w domu – Paczkazagranicę.pl to dobry wybór!

 

Gwarantujemy sprawne wysłanie i ekspresowe doręczenie przesyłki na Cypr najtaniej!

Z Paczkazagranic.pl możesz wysłać paczkę na Cypr łatwiej, niż kiedykolwiek przedtem. Z nami otrzymasz ceny od najlepszych firm spedycyjnych i twoje przesyłki mogą być tańsze nawet o 70%. Wybierz usługę dostawy w kilku łatwych krokach i zapłać kartą kredytową, poprzez GoPay lub przelewem.

Paczkazagranicę.pl oferuje odbiór paczek na Cypr bezpośrednio z domu lub z biura. Dodatkowo można również wykupić ubezpieczenie przesyłki. O statusie twojej przesyłki możesz na bieżąco informować się przy pomocy numeru śledzenia lub dzwoniąc pod numer infolinii. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Najtańsze możliwości wysyłki możesz sam znaleźć wpisaniem parametrów przesyłki do kalkulatora na naszej stronie.

Na podstawie ścisłej współpracy ze znanymi firmami spedycyjnymi, takimi jak UPS i TNT, można zaoszczędzić nawet 70% i to dzięki Paczkazagranicę.pl! Przed wysyłką przesyłki jeszcze upewnij się, że towar jest dobrze zapakowany.  

 

UWAGA: Cypr jest członkiem UE, ale paczki do niektórych miejscowości w tym kraju przechodzą przez odprawę celną. Dlatego polecamy przed wysłaniem paczki skontaktować się z działem obsługi klienta i upewnić się, czy w miejscu, do którego wysyłasz, po doręczeniu paczki płaci się cło.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki na Cypr? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Paczkazagranicę.pl – doskonała, łatwa i biezpieczna opcja wysyłania przesyłek!

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości na Cyprze nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do metropolii Nikozja i również do innych ulubionych miejsc  tego kraju, jakimi są na przykład Famagusta, Pafos, Larnaka, Lemesos, Salamis, Paralimni, Pissouri, Episkopi, lub do jakiegokolwiek innego miasta. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę. Do wyboru do koloru!

 

Cypr

Państwo wyspiarskie Cypr położone jest we wschodniej części Morza Śródziemnego i jest trzecią, co do wielkości, wyspą Morza Śródziemnego (po Sycylii i Sardynii). Cypr jest członkiem Unii Europejskiej od 1 maja 2004 i jego stolicą jest Nikozja. Ze względu na położenie geograficzne, temperatury na Cyprze są znacznie wyższe niż w pozostałej części Morza Śródziemnego. Oprócz rozległych piaszczystych plaży, turyści na Cyprze mogą również podziwiać skaliste wybrzeże. Dzięki wyjątkowemu klimatowi na wyspie można uprawiać owoce cytrusowe, warzywa, wino i Olini - obok cypryjskich ziemniaków, jagnięciny i drobiu, również te produkty są uważane za wyśmienite przysmaki.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.