Najtańsze koszty transportu do Litwę z DHL, DPD, FedEx, TNT, UPS lub GLS

Ekspresowa przesyłka do Litwę (i z powrotem) najtaniej z gwarancją terminowej dostawy!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi dostawcami 
  • import z Litwy do Polski najtaniej 
  • odebranie paczki bez opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek na Litwę aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę na Litwę, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez opłat

Dzięki Paczkazagranicę.pl możesz wysłać swoją paczkę tanio i bez problemu tak, jak nigdy przedtem! Porównaj ceny przesyłek międzynarodowych dostawców UPS, TNT i GLS znajdź dla siebie najlepszą ofertę i zamów przesyłkę w kilku prostych krokach. Transport przesyłek na Litwę tak szybko, jak tylko jest to możliwe – zaoszczędź czas i pieniądze z Paczkazagranicę.pl!

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysyłanie przesyłek i ekspresową dostawę na Litwę najtaniej

Tylko Paczkazagranicę.pl oferuje możliwość porównania ceny znanych dostawców by klient mógł wybrać tę najlepszą. Na Paczkazagranicę.pl możesz wybrać to, co najbardziej ci pasuje i prosto zamówić. Dzięki ścisłej współpracy z kurierami jakimi są TNT, UPS lub GLS możesz zaoszczędzić nawet 70% kosztów przesyłki! Oprócz tego są przesyłki zawsze odbierane ze wskazanego adresu – darmowo! Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie.

 

Wystarczy tylko wpisać wagę i wymiary przesyłki do cennika na naszej stronie i wybrać dogodną opcję dostawy. Płacić można spokojnie z domu kartą poprzez GoPay lub przelewem. Resztę załatwimy już my! Wyślij przesyłkę na Litwę prościej jak nigdy przedtem!

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przesyłek na Litwę lub naszej usługi Paczkazagranicę.pl,  skontaktuj się z działem obsługi klienta, który jest do twojej dyspozycji i chętnie odpowie na wszystkie twoje pytania telefonicznie lub mailowo. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by twoje paczki dotarły na Litwę jak najszybciej!

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki na Litwę? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości na Litwie nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do stolicy Vilnius jak również do innych miast tego kraju jakimi są Kaunas, Klaipeda, Šiauliai, Panevezys, Alytus, Marijampole, Mazeikiai, Trakai lub do innej miejscowości nad morzem.

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

Litwa

Litwa jest największym z trzech krajów bałtyckich, ma wspólną granicę z Łotwą, Białorusią, Rosją i Polską i ma bezpośredni dostęp do Morza Bałtyckiego, co stanowi korzyść turystyczną i gospodarczą. Z okoł trzech milionów mieszkańców tego kraju mieszka każda szósta osoba we Wilnie. Ze względu na centrum historyczne miasta zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Litwa uzyskała niepodległość w 1990 r i jest członkiem UE (od roku 2004). Na Litwie mieszka wiele mniejszości narodowych, co oznacza, że można posługiwać się tam, oprócz litewskiego, również innymi językami (np. rosyjski i polski).

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.