Najtańsze koszty transportu do Estonii z DHL, DPD, FedEx, TNT, UPS lub GLS

Ekspresowa przesyłka do Estonii (i z powrotem) najtaniej z gwarancją terminowej dostawy!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi dostawcami 
  • import przesyłki z Estonii do Polski najtaniej 
  • odebranie paczki pod wskazanym adresem bez opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Estonii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach aż do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Estonii, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez opłat

Wysyłanie przesyłek do Estonii nigdy nie było łatwiejsze! Z usługą Paczkazagranicę.pl możesz porównywać oferty sprawdzonych dostawców TNT, UPS i GLS i zamawiać przesyłki do Estonii aż o 60% taniej niż kiedykolwiek przedtem. Sprawdź naszą szeroką ofertę usług na Paczkazagranicę.pl już teraz! Wysyłaj paczki z nami i zaoszczędź pieniądze.

 

Gwarancja sprawnego wysłania i ekspresowej dostawy przesyłki do Estonii najtaniej!

Paczkazagranicę.pl to profesjonalny portal, który współpracuje z najlepszymi dostawcami w Polsce. Przesyłkę do Estonii odbierzemy u ciebie w domu lub w biurze i dodatkowo oferujemy również ubezpieczenie. Z nami zaoszczędzisz aż 60% kosztów. Tanio i sprawnie – to są nasze zalety! 

 

Do skorzystania z naszych usług wystarczy tylko podać wymiary i wagę paczki do Estonii w naszym kalkulatorze i kliknąć w „oblicz“. Następnie wybierasz dla siebie najlepszą możliwość wysłania przesyłki do Estonii – cały proces nie trwa nawet 5 minut. Płacić można wygodnie kartą online poprzez bramkę płatności GoPay lub przelewem.

 

Zadowolenie klienta jest najwyższym priorytetem usługi Paczkazagranicę.pl. Chętnie ci pomożemy i odpowiemy na twoje pytania telefonicznie lub poprzez e-mail. Twoją przesyłkę do Estonii możesz śledzić online. Przeczytaj także nasze cenne wskazówki dotyczące bezpiecznego pakowania przesyłek. Możesz spodziewać się wyjątkowych usług oraz szybkiej i taniej dostawy!

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Estonii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Estonii nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do stolicy jak również do innych miast tego kraju jakimi są Tartu, Kuressaare, Narva, Haapsalu, Rakvere, Keila, Valga, Pärnu lub do innych miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

O Estonii:

Estonia jest krajem bałtyckim, które w 1991 r. wystąpiło z ZSRR i uzyskało niepodległość. Państwo to graniczy z Łotwą na południu i Rosją na wschodzie. Przeważający obszar tego państwa leży nad Morzem Bałtyckim. Tallinn, stolica Estonii, jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w Europie i liczy 398 tys. mieszkańców. W 1997 r. Tallinn został zapisany na liście światowego dziedzictwa UNESCO i zachęca do zwiedzenia przez wiele naprawdę czarujących zabytków.

Głównym celem turystycznym jest Stare Miasto ze Wzgórzem Toompea. Z innych miejsc tego miasta warto zobaczyć przede wszystkim Kadriorg, gdzie znajduje się zamek z okresu późnego baroku aż wczesnego klasycyzmu, wybudowany  w 1718 roku i zaprojektowany przez Włocha Nicole Michettiego. Zamek był letnią rezydencją Piotra Wielkiego. W Tallinie znajduje się również najdłużej działająca apteka w Europie.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.