Najtańsze koszty transportu do RPA z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Republiki Południowej Afryki najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do RPA.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Republiki Południowej Afryki 
  • bezpłatna odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do RPA aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do RPA, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z Polski

Przepiękny krajobraz RPA kusi do zobaczenia safari, nurkowania i uprawiania różnorodnych dyscyplin sportowych. Niekończące się plaże są okazją do długich podróży. Sprzęt do nurkowania, kamera lub kij golfowy powinny być dlatego na miejscu na czas. A może chciałbyś sprawić znajomym niespodziankę i wysłać do nich prezent?  Niezależnie od okazji, wysłanie paczki do Republiki Południowej Afryki wymaga wyboru naprawdę  rzetelnego dostawcy. Takiego można znaleźć na stronie Paczkazagranicę.pl. Podobnie jak w przypadku każdej innej przesyłki do kraju, który znajduje się poza UE, istnieje szereg przepisów, które muszą zostać spełnione w celu zapewnienia dostawy twojej przesyłki. Wszystkie dokumenty potrzebne do odprawy celnej przygotujemy zamiast ciebie i wyślemy ci mailowo jeszcze przed odebraniem paczki.

 

Z kim współpracujemy

W celu doręczenia twojej paczki do RPA i innych państw współpracujemy z naprawdę doświadczonymi  dostawcami jakimi są TNT i UPS. Wystarczy podać wymiary i masę przesyłki do kalkulatora na naszej stronie internetowej i ten natychmiast obliczy dla ciebie koszty transportu przesyłki. Dzięki współpracy z podanymi dostawcami jesteśmy zdolni zaoferować nawet 70% zniżkę i najlepsze usługi.

 

W jaki spósób wysyłamy do RPA i innych krajów?

Na stronie internetowej Paczkazagranicę.pl wypełnisz formularz zamówieniowy i wybierzesz dogodną opcję wysyłki. Do zapłaty masz do wyboru kilka bezpiecznych sposobów płatności - możesz zdecydować się, który z nich jest dla ciebie najlepszy. Po opłaceniu kosztów transportu przesyłka zostanie odebrana ze wskazanego adresu. Z Paczkazagranicę.pl możesz liczyć na dostarczenie przesyłki do RPA bez problemów.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do RPA? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w RPA nie sprawia nam problemu. Przesyłkę można wysłać do metropolii Kapsztad, Pretoria lub  Bloemfontein jak również do innych miast tego kraju jakimi są Durban, Johannesburg, Soweto, Port Elisabeth, Pietermaritzburg, Benoni, Kimberley, Stellenbosch albo do innych miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę. Do wyboru do koloru!

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki do RPA najtaniej!

Jeżeli masz dodatkowe pytania, możesz znaleźć przydatne informacje na naszej stronie internetowej. Dział obsługi klienta również jest do twojej dyspozycji. Sprzęt do nurkowania, kamera lub kije golfowe na pewno zostaną bezpiecznie doręczone do RPA!

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.