Najtańsze koszty transportu do Armenii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Armenii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Armenii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Armenii
  • koszty odprawy celnej wysyłek do krajów poza UE w cenie
  • odebranie paczki pod adresem bez opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Armenii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1t.

W jaki sposób wysłać paczkę do Armenii, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z PL

Wysyłanie paczek do Armenii z usługą Paczkazagranice.pl jest tak proste jak nigdy przedtem. Z nami uzyskasz ceny znaczących dostawców jakimi są TNT i UPS. Skorzystaj z naszej bezkonkurencyjnej oferty i uzyskaj cenę niższą nawet o 70%!

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki do Armenii najtaniej!

Z Paczkazagranice.pl wysyłasz swoją paczkę do Armenii szybciej, prościej i o 70% taniej niż przedtem. Nie lubisz spędzania czasu w kolejce na poczcie? Z Paczkazagranice.pl uzyskasz odbiór przesyłek pod wskazanym adresem darmowo!

Relaks dzięki Paczkazagranice.pl bez płacenia gotówką. Płatność można dokonać przelewem lub kartą online poprzez bramkę GoPay. Do uzyskania najkorzystniejszej oferty wysłania paczki do Armenii wystarczy wpisać wymiary i wagę przesyłki do kalkulatora na naszej stronie i kliknąć w „oblicz“. Wybierz sposób doręczenia i zaoszczędź aż 70% kosztów przesyłki. Paczkazagranice.pl również oferuje wystawienie dokumentów do realizacji odprawy celnej.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Armenii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Masz pytania dotyczące twojej przesyłki?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i dowiedz się więcej o naszych usługach.

Sprawdź nasze polecenia co do zapakowania paczek i skorzystaj z możliwości online śledzenia przesyłek, by zweryfikować, czy twoja paczka do Armenii już dotarła do celu. Z Paczkazagranice.pl jest teraz dostawa do Armenii łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Armenii nie jest problemem. Przesyłkę można wysłać do stolicy jak również do innych miast tego kraju jakimi są Gjumri, Vanadzor, Vagharsapat, Hrazdan, Abovjan, Kapan, Armavir, Gavar, itp. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

O Armenii:

Armenia lub Republika Armenii to kraj na pograniczu  Europy  i  Azji , na  Kaukazie Południowym , który graniczy z Turcją, Gruzją i Iranem. Stolicą Armenii jest Jerevan. Armenia uzyskała niepodległość w roku 1991 i dziś liczy lekko ponad 3 milionów obywateli. Przed dołączeniem do Cesarstwa Rzymskiego była Armenia częścią Starożytnej Persji. Od roku 1500 Armenia wchodziła w skład Imperium Osmańskiego i dopiero na początku 19 wieku zaczęła wraz ze wschodnią Gruzją należeć do carskiej Rosji. Królestwo Armenii jako pierwsze państwo na świecie przyjęło w roku 301 chrześcijaństwo jako religię państwową. Najwyższym szczytem Armenii to wygasły wulkan Aragac (4090 m n.p.m.) W porównaniu z najniższym szczytem (380 m), który mieści się w dolinie rzeki, otrzymamy różnicę powyżej 80 km.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.