Najtańsze koszty transportu do Białorusi z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Białorusi najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Białorusi.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Białorusi
  • koszty odprawy celnej wysyłek do krajów poza UE w cenie
  • odebranie paczki pod adresem bez opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Białorusi aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Białorusi, koszty transportu i import przesyłek do Polski z darmowym odebraniem pod wskazanym adresem

Interesuje cię Białoruś z powodów biznesowych lub prywatnych i chcesz wysyłać paczki łatwo i bezpieznie? W takim przypadku zamów transport na stronie Paczkazagranice.pl i wyślij paczkę o 70% taniej. Dzięki doskonałej współpracy z dostawcami TNT i UPS to wszystko jest możliwe.

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki do Białorusi najtaniej!

Paczkazagranice.pl zawsze służy pomocą. Dzięki stronie, gdzie zamawianie jest łatwe i jasne i dzięki bardzo dobrej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami możesz być pewny, że twoja przesyłka nie zaginie. Oferujemy naprawdę bezkonkurencyjne ceny!

Do dyspozycji jest również kalkulator, który w ciągu paru sekund sprawdzi oferty dostawców i poda informacje o kosztach i terminach dostawy. Wystarczy tylko znać wagę oraz wymiary przesyłki. Porównaj oferty i wybierz tę, która najbardziej ci pasuje.

Odebranie przesyłki w biurze lub u ciebie w domu jest zadarmo. Paczkę również można ubezpieczyć na wybraną kwotę. Przesyłkę można później śledzic online przez cały czas jej drogi do adresata.

Potrzebujesz rady lub pomocy z zamawianiem? Nasz dział obsługi służy pomocą. Możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Z odprawą celną również nie musisz zawracać sobie głowy. Wystarczy tylko wypełnić formularz, na naszej stronie internetowej i zaczekać na kontakt naszego pracownika, który o wszystkim cię poinformuje.

Wybierz sobie sposób płatności kartą online poprzez bramkę płatniczą GoPay lub przelewem. Wybierasz po prostu taką formę płatności, która jest dla ciebie bardziej wygodna.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Białorusi? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Białorusi nie jest problemem. Przesyłkę można wysłać do różnych miast tego kraju jakimi są Mińsk, Homel, Mohylev, Vitebsk, Grodno, Brest, Babrujsk, Baranavicy lub do jakiejkolwiek innej
miejscowości.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

O Białorusi

Białoruś jest środlądowym państwem mieszczącym się w Europie Wschodniej, który zamieszkuje ponad 9,5 milionów obywateli i istnieje już od wczesnego średniowiecza. Sąsiadami Białorusi to Polska, Ukraina, Łotwa, Litwa i Rosja. Stolicą Białorusi jest Mińsk i językami urzędowymi to białoruski i rosyjski. Istotny wpływ na ten kraj miała zawsze Rosja i Litwa. Te państwa właśnie zostawiły w Białorusi wyraźne ślady.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.