Najtańsze koszty transportu do Bułgarii z DHL, DPD, FedEx, TNT, UPS lub GLS

Ekspresowa przesyłka do Bułgarii (i z powrotem) najtaniej z gwarancją terminowej dostawy!

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi dostawcami 
  • import / przesyłki z Bułgarii do Polski najtaniej 
  • odebranie paczki pod wskazanym adresem bez opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Bułgarii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach aż do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Bułgarii, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez opłat

Chcesz wysłać przesyłkę do Bułgarii? Łatwo i sprawnie tylko z Paczkazagranice.pl! Paczka dotrze bez problemów z 70% zniżką! Zaoszczędź czas i pieniądze i skorzystaj z usługi Paczkazagranice.pl. Wybierz dla siebie idealną możliwość dostawy z naszej oferty ulubionych dostawców takich jak: TNT, UPS i GLS. Tanio, łatwo i sprawnie – to jest naszym atutem. Wyślij z nami paczkę jeszcze dziś!

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysłanie i ekspresową dostawę przesyłki do Bułgarii najtaniej!

Zamów przesyłkę jeszcze dziś, to tak proste: do kalkulatora kosztów przesyłki wystarczy wpisać tylko wymiary i wagę przesyłki i wybrać najdogodniejszą możliwość transportu.
Płatność zrealizujesz kartą online poprzez GoPay lub przelewem. Oferujemy wysoką jakość usług. 

 

Zadowolenie klientów – to nasz główny cel.  Do twojej dyspozycji jest dział obsługi klienta, który służy pomocą. Skontaktować się z nim można mailowo lub telefonicznie. Paczkazagranice.pl oferuje swoim klientom pełny support przez cały czas transportu przesyłki. Skorzystać możesz nie tylko z usług działu obsługi klienta, ale również ze sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy.

 

Kiedykolwiek możesz sprawdzić swoją przesyłkę według numeru śledzenia, który jest aktywny po odebraniu przesyłki przez kuriera. Transport paczki do Bugłarii z Paczkazagranice.pl jest prosty, szybki i tani!

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Bułgarii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Bułgarii nie jest problemem. Przesyłkę można wysłać do stolicy jak również do innych miast tego kraju jakimi są Plovdiv, Varna, Burgas, Ruse, Stara Zagora, Pleven, Sliven, Nesebar lub do miejscowości nad morzem.  

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

O Bułgarii

Bułgaria liczy 7,6 milionów obywateli i jest jednym z najstarszych państw w Europie. Sąsiadami Bułgarii to Rumunia na wschodzie, Turcja i Grecja na południu i Macedonia, Serbia i Czarnogóra na zachodzie. Stolica kraju i siedziba rządu Sofia słynęła kiedyś ze źródeł mineralnych. Bułgaria ma również mnóstwo zabytków do zwiedzania. Warto wspomnieć na przykład sławny Monaster Rylski, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. 

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.