Najtańsze koszty transportu do Chorwacji z DHL, TNT, FedEx, GLS lub UPS

Paczka z Polski do Chorwacji najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Chorwacji.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi dostawcami 
  • import z Chorwacji do Polski najtaniej 
  • odebranie paczki bez opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Chorwacji aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Chorwacji, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez opłat

Wysłanie przesyłki z Paczkazagranicę.pl jest teraz tak proste i tanie jak nigdy przedtem!  

Paczkazagranicę.pl upraszcza transport przesyłek do Chorwacji. Umożliwia wygodne zamawianie, dobre ceny i doskonałą obsługę. Dzięki innowacyjnemu systemowi i ścisłej współpracy z renomowanymi dostawcami usług logistycznych, jakimi są TNT, UPS i GLS, możesz wysłać przesyłkę do Chorwacji nawet o 70% taniej.

 

Gwarantujemy bezproblemowe wysyłanie przesyłek i ekspresową dostawę do Chorwacji najtaniej!

Po wpisaniu wagi i wymiarów do naszego formularza zamówieniowego wybierz możliwość transportu przesyłki, która najbardziej ci odpowiada. To proste! W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z naszymi praconikami telefonicznie lub mailowo. Zawsze służą pomocą.

Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie przesyłki na wypadek uszkodzenia lub jej zaginięcia.

Przesyłka zostanie odebrana bez dodatkowej opłaty  u ciebie w domu, w biurze lub w innym miejscu, które podasz w zamówieniu. Kolejną zaletą naszej usługi jest to, że możesz w dowolnym momencie śledzić swoją paczkę online, korzystając z numeru śledzenia, który wysyłamy mailowo.

Paczkazagranicę.pl oferuje również fleksybilne możliwości płatności: fakturę można uregulować przelewem lub kartą online poprzez GoPay.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Chorwacji? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Chorwacji nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do stolicy jak również do innych miast tego kraju jakimi są Split, Dubrovník, Rijeka, Osijek, Zadar, Pula, Sesvete, Karlovac, Śibenik, lub do innej miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

UWAGA! W Chorwacji znajduje się duża ilość miejscowości, które zaliczamy do tzw. „obszarów zdalnych“. Czas transportu przesyłki do takiego miejsca może się przedłużyć. Polecamy zawsze przed zamówieniem przesyłki skontaktować się z naszymi pracownikami i podać kod pocztowy miasta w Chorwacji dla weryfikacji terminu doręczenia.

 

O Chorwacji

Chorwacja to państwo europejskie, którego sąsiadami są Węgry, Słowenia, Serbia, Czarnogóra i Bośnia. Stolica Chorwacji Zagrzeb jest najważniejszym politycznym i kulturalnym centrum kraju, w którym mieszka  ok. 4,5 mil. osób.

Łącznie 38% powierzchni w Chorwacji obejmują lasy. Wśród nich jest około 98% naturalnych lasów mieszanych. W sumie 106 chorwackich plaży zostało wyróżnionych Błękitną Flagą, ponieważ spełniają one międzynarodowe standardy dotyczące ochrony środowiska. Chorwacja liczy 1185 wysp na Morzu Adriatyckim o łącznej powierzchni 3300 km².

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.