• bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki z najlepszymi dostawcami 
  • import / przesyłki z Finlandii do Polski najtaniej 
  • paczki pod wskazanym adresem bez opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Finlandii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Finlandii, koszty transportu i import przesyłek do Polski z odebraniem paczki bez opłat

Dzięki ścisłej współpracy ze znanymi dostawcami, którymi są TNT, UPS i GLS, można teraz wysyłać przesyłki do Finlandii nawet o 70% taniej – nasze ceny są rewelacyjne! Wyślij swoją przesyłkę do Finlandii jeszcze dziś i skorzystaj z  bezkonkurencyjnej oferty Paczkazagranicę.pl! Z nami paczka do Finlandii dotrze na miejsce szybko i bez problemu!

 

Gwarantujemy sprawne wysłanie przesyłki i ekspresową dostawę do Finlandii najtaniej

Zamów przesyłkę do Finlandii jeszcze dziś - to naprawdę proste! Podaj wagę i wymiary przesyłki do kalkulatora na naszej stronie i kliknij w „oblicz“. Natychmiast otrzymasz oferty najlepszych polskich dostawców, z których możesz wybrać tę, która najbardziej ci pasuje. Z Paczkazagranicę.pl nie musisz nawet wychodzić z domu, wystarczy wybrać termin i kurier sam odbierze paczkę pod wskazanym adresem.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Finlandii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Możesz wybrać formę płatnosći, która najbardziej ci odpowiada – kartą online poprzez GoPay lub przelewem.  

Nawet z domu możesz przez cały czas śledzić lokalizację twojej przesyłki.

Chętnie służymy pomocą, zadowolenie naszych klientów jest dla Paczkazagranicę.pl najważniejsze. Nasi pracownicy są do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi telefonicznie lub mailowo i chętnie odpowią na wszystkie twoje pytania - oczywiście bez dodatkowej opłaty.

Upewnij się, że twoja przesyłka jest dostatecznie chroniona przed uszkodzeniem i zapoznaj się z regułami dobrego pakowania przesyłek na Paczkazagranicę.pl