Najtańsze koszty transportu do Indii z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Indii najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Indii.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Indii 
  • darmowa odprawa celna wysyłek do krajów poza UE w cenie 
  • odebranie paczki bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Indii aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę do Indii, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z Polski

Wysyłka do Indii jest teraz tak łatwa i tania jak nigdy dotąd! Oferujemy atrakcyjne ceny dostawców UPS i TNT. Łatwe tworzenie zamówień i odbiór przesyłki do Indii na wyciągnięcie ręki. Kompletna usługa nawet o 70% taniej - tylko z Paczkazagranicę.pl.

 

Dzięki Paczkazagranicę.pl możesz teraz szybko i łatwo porównać ceny znanych dostawców, jakimi są UPS i TNT, znaleźć najtańszą ofertę dla swojej przesyłki do Indii i bezpośrednio dokonać zamówienia online. Po prostu podaj wagę, wymiary i miejsce doręczenia przesyłki do naszego kalkulatora i kliknij w "Oblicz ". 

 

Wybierz sobie najlepszą ofertę i zaoszczędź aż 70%  ze zwykłej ceny opłat pocztowych. Płacić można online poprzez bramkę płatności GoPay lub przelewem.  Odebranie przesyłki zaoszczędzi twój czas. Dokumenty potrzebne do odprawy celnej również możemy dla ciebie przygotować. Dodatkowo oferujemy opcje ubezpieczenia i śledzenia przesyłek.

Chcesz wysłać paczkę do Indii i masz pytania? Dział obsługi klienta zna odpowiedź! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapoznaj się również ze wskazówkami dotyczącymi prawidłowego zapakowania przesyłek z Paczkazagranicę.pl.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Indii? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Indiach nie sprawia nam problemu.. Przesyłkę można wysłać do stolicy kraju jak również do innych ulubionych miast. Z Paczkazagranicę.pl możesz tanio wysłać paczkę na przykład do  miejscowości  Bombay, Dillí, Bangalore, Calcutty, Madrasu, Ahmadabadu, Pune, Suratu itd.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

.

 O Indiach

Republika Indii ma ponad 1,2 miliardy mieszkańców i po Chinach jest drugim najbardziej zaludnionym państwem na świecie. Indie znajdują się na półwyspie na Oceanie Indyjskim. Na północy graniczy z Himalajami. Stolicą Indii jest New Delhi. Indie są niepodległym państwem od 1947 roku. Oficjalnymi językami są hindi i angielski. Ponad 80% ludzi żyjących w Indiach uznaje hinduizm. Kolejną rozpowszechnioną religią w Indiach to islam.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.