Najtańsze koszty transportu do Kanady z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Kanady najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Kanady.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki do Kanady 
  • bezpłatna odprawa celna wysyłek do krajów poza UE
  • odebranie paczki bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek do Kanady aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

Transport przesyłki do Kanady, koszty wysyłki i reguły odprawy celnej

Dzięki Paczkazagranice.pl wysyłasz paczki do Kanady najtaniej. Zaufaj nam i twoja paczka bezpieczenie dotrze do celu. Współpracujemy tylko z najlepszymi międzynarodowymi dostawczami przesyłek TNT i UPS i oferujemy doskonały serwis nawet z 70% zniżką. Dodatkowo wszystkie nasze usługi obejmują także odebranie przesyłki ze wskazanego adresu. Przesyłkę odbierze kurier u ciebie w domu lub w pracy!

 

Wysłanie paczki do Kanady – z nami wszystko jest  proste!

Proces realizacji przesyłki jest prosty: do kalkulatora na naszej stronie wystarczy talko wpisać wagę i wymiary twojej paczki i natychmiast otrzymasz najlepsze oferty sprawdzonych dostawców. Zamówienie przesyłki nie trwa nawet 5 minut. Wybierzesz dostawcę, datę odebrania i bez problemu wykonasz płatność kartą lub przelewem.

 

Paczkę odbierzemy u ciebie w domu!

Wszystkie przesyłki odbieramy pod wskazanym adresem – nie musisz już stać w długich kolejkach na poczcie. Szczególnie w przypadku transportu przesyłek poza UE zdecydowanie polecamy zapoznać się z instrukcjami dotyczącymi prawidłowego pakowania przesyłek. Jeżeli chodzi o odprawę celną przesyłki, my również przygotujemy dla ciebie wszystkie potrzebne dokumenty. Ty tylko przekażesz podpisane dokumenty kurierowi wraz z przesyłką. Zaufaj nam i twoja paczka do Kanady będzie w najlepszych rękach.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Kanady? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości w Kanadzie nie sprawia nam problemu. Paczkę można wysłać do stolicy Ottawa jak również do innych miast tego kraju jakimi są Toronto, Montreal, Vancouver, Calgary, Edmonton, Québec, Hamilton, Winnipeg.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę. Do wyboru do koloru!

 

Podstawowe reguły dotyczące odprawy celnej przesyłek do Kanady

Ze względu na to, że Kanada znajduje się na terenie poza UE, wysyłania paczek do tego kraju dotyczy kilka ważnych reguł, których trzeba podczas transportu przesyłek przestrzegać.

Przesyłki o charakterze prywatnym do wartości 20 USD (dolary kanadyjskie) są zwolnione od podatków i opłat. Do przesyłki musi być zawsze dołączona proforma faktury (proformę wysyłamy mailowo jeszcze przed odebraniem przesyłki). Nawet w  przypadku prezentów / przesyłek bez wartości handlowej o wartości przekraczającej 20 USD, mogą obowiązywać opłaty celne. Import alkoholu, banknotów, monet, złota, kamieni szlachetnych itp. w zwykłych przesyłkach jest niedozwolony. Rośliny, żywność i broń można wysyłać tylko w przypadku zgody władzy kanadyjskiej.

Przesyłki przekraczające kanadyjskie przepisy celne są zwracane lub likwidowane przez organy celne. Do uzyskania więcej wiadomości na temat kanadyjskich przepisów importowych, odwiedź stronę ich służb celnych. Nie wysyłamy również przesyłek adresowanych do P.O. BOXów.  

 

Masz pytanie?

Dział obsługi klienta służy pomocą i odpowie chętnie na wszystkie twoje pytania. Chcesz dowiedzieć się więcej o prawidłowym pakowaniu przesyłek  i cenach wysyłania paczek do Kanady? Wejdź na naszą stronę internetową, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Po wysłaniu paczki możesz ją bez problemu śledzić online.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.