Najtańsze koszty transportu do Filipiny z DHL, TNT, FedEx, lub UPS

Paczka z Polski do Filipiny najtaniej! Ekspresowa dostawa przesyłek i dokumentów do Filipiny.

  • bezkonkurencyjna cena transportu przesyłki na Filipiny 
  • koszty odprawy celnej wysyłek do krajów poza UE w cenie 
  • odebranie paczki pod adresem bez dodatkowej opłaty
  • ubezpieczenie przesyłek na Filipiny aż do wartości 168 000 zł
  • transport przesyłki o dużych wymiarach nawet do 1 000 kg

W jaki sposób wysłać paczkę na Filipiny, koszty transportu i reguły celne dotyczące przesyłek z Polski

Chcesz wysłać przesyłkę na Filipiny tanio, szybko i bezpiecznie? Mamy rozwiązanie wprost dla ciebie! Z nami zaoszczędzisz nawet 70% za transport przesyłki za pośrednictwem sprawdzonych dostawców UPS i TNT. Wysyłaj z Paczkazagranice.pl już teraz!

 

Wybierz usługę, która najbardziej ci pasuje! Gwarancja twojego zadowolenia!

Wysyłaj z nami paczki na Filipiny z  dostawcami, którym można zaufać. Zamów transport paczki na naszej stronie Paczkazagranicę.pl i uzyskaj zniżkę nawet 70%.

 

Po wpisaniu parametrów przesyłki do kalkulatora na naszej stronie internetowej natychmiast otrzymasz ofertę cenową sprawdzonych i najlepszych dostawców. Jeżeli zamówisz przesyłkę za pośrednictwem Paczkazagranicę.pl odebranie u ciebie w domu lub w biurze będzie zadarmo. Dla twojej przesyłki możesz również wybrać ubezpieczenie w razie  jej uszkodzenia lub zaginięcia. Po zamówieniu przesyłki trzeba tylko opłacić koszty transportu kartą lub przelewem. Do twojej dyspozycji jest płatność online poprzez bramkę płatniczą GoPay.

Martwiłeś się z powodu odprawy celnej twojej przesyłki? Teraz już nie musisz! Po zamówieniu przesyłki na naszej stronie skontaktujemy się z tobą i otrzymasz od nas wszystkie potrzebne dokumenty do jej realizacji. Możesz także skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy bez dodatkowych opłat udzielą ci potrzebnych informacji i służą pomocą.

Polecamy zapoznać się też ze wskazówkami w jaki sposób zapakować przesyłkę, które też znajdziesz na naszej stronie. Już teraz możesz korzystać z najtańszych przesyłek - z Paczkazagranice.pl.

Chcesz obliczyć koszty transportu jeszcze przed wysłaniem paczki do Filipiny? Oblicz je sobie łatwo i szybko ... Oblicz

Przesyłka do jakiejkolwiek miejscowości na Filipinach nie sprawia nam problemu.. Przesyłkę można wysłać do stolicy Filipin jak również do innych miast tego kraju jakimi są Davao, Quezon City, Tacloban, Vigan, Makati, Zamboanga, Banaue, Cebu City lub do innych miejscowości nad morzem.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby twoja paczka dotarła na miejsce jak najszybciej. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i wybrać odpowiedniego dostawcę z naszej oferty. Do wyboru do koloru!

 

O Filipinach

Filipiny to państwo wyspiarskie na Oceanie Spokojnym, które należy do południowo-wschodniej Azji. Archipelag Filipin składa się z ponad 7000 wysp, ale tylko co ósma wyspa jest zamieszkana. Na Filipinach mieszka ponad 92 milionów ludzi. Stolicą Filipin jest Manila. Filipiny uzyskały niepodległość w 1946 roku. Fakt, iż były Filipiny od 16 do 19 wieku kolonią hiszpańską, zostawił mocne ślady w kulturze tego kraju.

Odebranie paczki gdziekolwiek w Polsce jeszcze dziś
Potrzebujesz wysłać paczkę za granice jak
najtaniej!

Szybkie kontakty

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami.

Śledzenie przesyłki

Wyślij przesyłkę w dowolne miejsce, jakie przyjdzie Ci do głowy

Wiadomości i wydarzenia na e-mail

Adres e-mailWpisz adres e-mail
 forum icon Masz pytanie?
Napisz do nas.